Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2010

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kamil Górka411
2Tomasz Zwoliński342
3Stanisław Rydzik331
4Kazimierz Merklejn330
5Marek Syczuk220
6Justyna Górka212
7Michał Alabrudziński211
8Dawid Pikul200
9Bartosz Morawski121
 Mariusz Skrobosz121
11Mirosław Uglik111
 Dawid Adamczyk111
13Michał Makowski110
14Irena Sołdan100
 Piotr Domański100
 Robert Kamiński100
 Rafał Lenartowski100
 Grzegorz Kurowski100
 Tomasz Ciejka100
 Jakub Szymczak100
21Paweł Jackowski021
 Dariusz Kosz021
23Krzysztof Obremski013
24Krzysztof Mówka011
25Łukasz Bobowski010
 Mateusz Żbikowski010
 Jarosław Puchalski010
 Michał Kolaj010
 Michał Musielak010
30Marek Dudkiewicz003
31Miłosz Wrzałek002
32Rafał Dąbrowski001
 Bogusław Szyszka001
 Marcin Mroziuk001
 Szymon Płachta001
 Waldemar Czerwoniec001
 Alina Białobrzewska001
 Mariusz Wrześniewski001
 Radosław Jachna001
 Andrzej Kwiatkowski001
 Karol Waniek001
 Łukasz Sornek001
 Marek Reda001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2010)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński644841153
2Mariusz Skrobosz32202880
3Stanisław Rydzik27212270
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn22281060
6Paweł Stanosz1716841
7Mateusz Żbikowski17121645
8Kamil Górka16111138
9Karol Wyrębkiewicz116623
10Wojciech Usakiewicz10151035
11Paweł Dawidson1012729
12Marcin Mroziuk1091130
13Dawid Pikul99826
14Justyna Górka94518
15Krzysztof Mówka713828
16Marek Syczuk76114
17Miłosz Wrzałek73616
18Szymon Fidziński73111
19Dariusz Kosz63413
20Krzysztof Obremski54615
21Radosław Konca54211
22Mariusz Wrześniewski48618
23Robert Duczemiński45514
24Michał Derlacki44311
25Andrzej Oleksiak43310
26Maciej Czupryniak38718
27Zdzisław Szota35513
28Michał Alabrudziński3339
29Szymon Zaleski3306
30Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
32Ryszard Dębski3159
33Robert Kamiński3115
34Paweł Jackowski27514
35Mariusz Orzeł24511
36Sławomir Kordjalik24410
37Paweł Stefaniak23611
38Marcin Skrzyniarz2349
39Waldemar Czerwoniec22711
40Rafał Lenartowski2237
41Robert Kaciński2204
42Marek Dudkiewicz2158
43Jarosław Puchalski2114
44Grzegorz Koczkodon2103
 Michał Trumpus2103
46Jerzy Matyasik2013
47Jakub Szymczak2002
48Bartosz Morawski1539
49Małgorzata Deszczyńska141015
50Andrzej Rechowicz14611
51Michał Makowski1326
 Krzysztof Usakiewicz1326
53Dariusz Putoń12811
54Łukasz Tuszyński1236
55Jacek Pietruszka1225
56Dawid Adamczyk1214
57Irena Sołdan1146
 Grzegorz Święcki1146
59Marek Reda1135
60Dariusz Dzierża1124
 Filip Warzecha1124
62Mirosław Uglik1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
65Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
68Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
70Tomasz Ciejka1023
 Piotr Pietuchowski1023
72Karol Waniek1012
 Grzegorz Kurowski1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
79Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Mateusz Borsuk1001
 Piotr Broda1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Piotr Domański1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
93Andrzej Kwiatkowski0459
94Robert Kuszpit0325
 Andrzej Kowalski0325
96Wiktor Stępień0303
97Rafał Dąbrowski0224
98Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Mariusz Sylwestrzuk0213
101Adam Szukalski0202
 Przemysław Herdzina0202
 Leszek Stecuła0202
104Marek Roszak0145
105Jakub Zaryński0134
106Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Łukasz Bobowski0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Radosław Jachna0123
111Jarosław Michalak0112
 Beata Wiączkowska0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
116Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Musielak0101
 Jolanta Chłopińska0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Kuba Koisar0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Kamil Kister0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Przemysław Rybicki0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Grzegorz Pukniel0101
138Mariola Osajda-Matczak0033
139Tomasz Szymański0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Jan Kozłowski0022
143Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Bogusław Szyszka0011
 Dominik Piasecki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Łukasz Sornek0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Maciej Michalak0011
 Artur Irzyk0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011
 Szymon Płachta0011
 Tomasz Suchanek0011
 Bartosz Orłowski0011
 Łukasz Bryła0011
 Alina Białobrzewska0011
 Weronika Rudnicka0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Rafał Wesołowski0011
 Joanna Ostrowska0011
 Magdalena Podlaska0011

Medale 2010 - Marek Dudkiewicz

1TurniejData
2TurniejData
3TurniejData
1V Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2010-05-23
2II Otwarte Mistrzostwa Łomży2010-05-30
3XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie